Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
On The Menu Beef Ragu Pappardelle Pasta Pasta | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
On The Menu Beef Ragu Pappardelle Pasta Pasta
Frozen
On The Menu Beef Ragu Pappardelle Pasta Pasta
260g · On The Menu
Woolworths
$3.95
$1.52 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.95
Lowest
$3.95
Highest
$3.95
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
260g
$1.52 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.95
480g
$1.98 / 100g
$9.50
Details
Aisle
Frozen
Brand
On The Menu
Size
260g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sundried Tomato Chicken & Pasta 370g
at Aldi
370g
$3.99
$1.08 / 100g
44.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.95
Add from Woolies