Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Strong Roots Crispy Crinkle Potato Fries | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Strong Roots Crispy Crinkle Potato Fries
Frozen
Strong Roots Crispy Crinkle Potato Fries
750g · Strong Roots
Woolworths
$7.00
93.3c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500g
$1.40 / 100g
$7.00
750g
93.3c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$7.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Strong Roots
Size
750g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
French Fries 1kg
at Aldi
1kg
$2.99
29.9c / 100g
63.4c less per 100g
Add to cart
French Fries
at Coles
1kg
$3.15
31.5c / 100g
61.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$7.00
Add from Woolies
Superfries Frozen Potato Chips Shoestring
at Coles
900g
$3.90
43.3c / 100g
50c less per 100g
Add to cart
Superfries Frozen Potato Chips Straight Cut
at Coles
900g
$3.90
43.3c / 100g
50c less per 100g
Add to cart