Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Ingham's Chicken Nuggets Original | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Ingham's Chicken Nuggets Original
Frozen
Ingham's Chicken Nuggets Original
1kg · Ingham's
Woolworths
$13.00
$1.30 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$13.00
Lowest
$13.00
Highest
$13.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
$1.13 / 100g
$4.50
400g
$1.13 / 100g
$4.50
1kg
$1.30 / 100g
Viewing
$13.00
1.5kg
$1.00 / 100g
Best value per 100g
$15.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Ingham's
Size
1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chicken Nuggets 1kg
at Aldi
1kg
$6.49
64.9c / 100g
65.1c less per 100g
Add to cart
Chicken Nuggets
at Coles
1kg
$6.50
65c / 100g
65c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$13.00
Add from Woolies
Chicken Breast Tempura Nuggets 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
45.1c less per 100g
Add to cart
Chicken Breast Dino Nuggets
at Coles
1kg
$9.00
90c / 100g
40c less per 100g
Add to cart