Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
McCain Pub Style Onion Rings | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
McCain Pub Style Onion Rings
Frozen
McCain Pub Style Onion Rings
500g · McCain
Woolworths
$5.80
$1.16 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.80
Lowest
$5.80
Highest
$5.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300g
$2.50 / 100g
$7.50
500g
$1.16 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.80
Details
Aisle
Frozen
Brand
McCain
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Onion Rings 500g
at Aldi
500g
$4.89
97.8c / 100g
18.2c less per 100g
Add to cart
Crumbed Calamari Rings 400g
at Aldi
400g
$4.39
$1.10 / 100g
6.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.80
Add from Woolies