Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Della Rosa Low Carb High Protein Pizza Base | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Della Rosa Low Carb High Protein Pizza Base
Frozen
Della Rosa Low Carb High Protein Pizza Base
250g · Della Rosa
Woolworths
$3.50
$4.50
$1.40 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Della Rosa
Size
250g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Pizza Base 12 Pack
at Coles
700g
$5.50
78.6c / 100g
61.4c less per 100g
Add to cart
Thin & Crispy Pizza Base Large 12inch
at Coles
750g
$6.70
89.3c / 100g
50.7c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.50
Add from Woolies
Pizza Bases Twin Pack
at Coles
560g
$5.20
92.9c / 100g
47.1c less per 100g
Add to cart
Sauced Pizza Base 300g
at Aldi
300g
$2.79
93c / 100g
47c less per 100g
Add to cart