Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
McCain Spaghetti Bolognese Frozen Meal | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
McCain Spaghetti Bolognese Frozen Meal
Frozen
McCain Spaghetti Bolognese Frozen Meal
400g · McCain
Woolworths
$4.80
$6.00
$1.20 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.80
Lowest
$4.80
Highest
$4.80
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
$1.20 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.80
480g
$1.65 / 100g
$7.90
480g
$1.65 / 100g
$7.90
480g
$1.65 / 100g
$7.90
480g
$1.65 / 100g
$7.90
500g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Gourmet Pizza Base Wholemeal 2 Pack
at Coles
440g
$4.50
$1.02 / 100g
17.7c less per 100g
Add to cart
Frozen Convenience Meal With Macaroni Cheese
at Coles
375g
$4.20
$1.12 / 100g
8c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.80
Add from Woolies
$1.58 / 100g
$7.90
Details
Aisle
Frozen
Brand
McCain
Size
400g
Store brand
No
Convenience Meals Butter Chicken
at Coles
375g
$4.20
$1.12 / 100g
8c less per 100g
Add to cart
Meals Satay Chicken
at Coles
375g
$4.20
$1.12 / 100g
8c less per 100g
Add to cart