Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
National Pies Frozen Large Sausage Roll Large | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
National Pies Frozen Large Sausage Roll Large
Frozen
National Pies Frozen Large Sausage Roll Large
150g · National Pies
Woolworths
$2.25
$2.85
$1.50 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.25
Lowest
$2.25
Highest
$2.25
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
National Pies
Size
150g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cocktail Spring Rolls 60 Pack 1kg
at Aldi
1kg
$5.79
57.9c / 100g
92.1c less per 100g
Add to cart
Special
Frozen Cocktail Spring Rolls
at Coles
1kg
$7.50
$13.00
75c / 100g
75c less per 100g
Woolworths
$2.25
Add from Woolies
Add to cart
Frozen Puff Pastry Roll
at Coles
300g
$2.50
83.3c / 100g
66.7c less per 100g
Add to cart
Party Sausage Rolls 24 Pack 900g
at Aldi
900g
$8.89
98.8c / 100g
51.2c less per 100g
Add to cart