Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Chicken Breast Crumbed Tenders | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Woolworths Chicken Breast Crumbed Tenders
Frozen
Woolworths own brand
Woolworths Chicken Breast Crumbed Tenders
400g · Woolworths
Woolworths
$4.40
$1.10 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.40
Lowest
$4.40
Highest
$4.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
$1.10 / 100g
Viewing
$4.40
1kg
90c / 100g
Best value per 100g
$9.00
1kg
90c / 100g
$9.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Woolworths
Size
400g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chicken Breast Tenders Original Crumb 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
25.1c less per 100g
Add to cart
Chicken Breast Tenders Sweet Chilli 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
25.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.40
Add from Woolies
Chicken Tenders
at Coles
1kg
$8.50
85c / 100g
25c less per 100g
Add to cart
Chicken Breast Tenders 400g
at Aldi
400g
$3.99
99.8c / 100g
10.3c less per 100g
Add to cart