Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Peters Original Neapolitan | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Peters Original Neapolitan
Frozen
Peters Original Neapolitan
4L · Peters
Woolworths
$10.90
$2.73 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.90
Lowest
$10.90
Highest
$10.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
2L
$2.98 / L
$5.95
4L
$2.73 / L
Best value per L
Viewing
$10.90
Details
Aisle
Frozen
Brand
Peters
Size
4L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Silver Scoop Neapolitan 2L
at Aldi
2L
$5.00
$2.50 / L
22.5c less per L
Add to cart
Woolworths
$10.90
Add from Woolies