Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sara Lee Deep Dish Pie With Apple Crumble Top | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Sara Lee Deep Dish Pie With Apple Crumble Top
Frozen
Sara Lee Deep Dish Pie With Apple Crumble Top
800g · Sara Lee
Woolworths
$10.50
$1.31 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.50
Lowest
$10.50
Highest
$10.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Sara Lee
Size
800g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Caramel Ice Cream Topping 625g
at Aldi
625g
$1.89
30.2c / 100g
$1.01 less per 100g
Add to cart
Chocolate Ice Cream Topping 615g
at Aldi
615g
$1.89
30.7c / 100g
$1.01 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$10.50
Add from Woolies
Strawberry Ice Cream Topping 605g
at Aldi
605g
$1.89
31.2c / 100g
$1.00 less per 100g
Add to cart
Potato Top Beef Pies 4 Pack 760g
at Aldi
760g
$7.49
98.6c / 100g
32.7c less per 100g
Add to cart