Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
McCain Lamb Cutlet & Gravy Frozen NULL | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
McCain Lamb Cutlet & Gravy Frozen NULL
Frozen
McCain Lamb Cutlet & Gravy Frozen NULL
320g · McCain
Woolworths
$6.30
$7.90
$1.97 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.30
Lowest
$6.30
Highest
$6.30
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
320g
$1.97 / 100g
Viewing
$6.30
400g
$1.20 / 100g
Best value per 100g
$4.80
Details
Aisle
Frozen
Brand
McCain
Size
320g
Store brand
No
Woolworths
$6.30
Add from Woolies