Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Choc Coated Sticks | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Woolworths Choc Coated Sticks
Frozen
Woolworths own brand
Woolworths Choc Coated Sticks
866ml · Woolworths
Woolworths
$4.30
$4.97 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.30
Lowest
$4.30
Highest
$4.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
748ml
$6.15 / L
$4.60
866ml
$4.97 / L
Best value per L
Viewing
$4.30
Details
Aisle
Frozen
Brand
Woolworths
Size
866ml
Store brand
Woolworths
Woolworths
$4.30
Add from Woolies