Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fry's Plant-Based Burgers Chicken Style | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Fry's Plant-Based Burgers Chicken Style
Frozen
Fry's Plant-Based Burgers Chicken Style
320g · Fry's
Woolworths
$5.00
$7.50
$1.56 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Fry's
Size
320g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chicken Nuggets 1kg
at Aldi
1kg
$6.49
64.9c / 100g
91.4c less per 100g
Add to cart
Chicken Nuggets
at Coles
1kg
$6.50
65c / 100g
91.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.00
Add from Woolies
Chicken Breast T-Rex Bites 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
71.4c less per 100g
Add to cart
Chicken Breast Chips 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
71.4c less per 100g
Add to cart