Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Connoisseur Camarosa Strawberry Gourmet Ice Cream | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Connoisseur Camarosa Strawberry Gourmet Ice Cream
Frozen
Connoisseur Camarosa Strawberry Gourmet Ice Cream
1L · Connoisseur
Woolworths
$7.80
$13.00
$7.80 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.80
Lowest
$7.80
Highest
$7.80
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
360ml
$33.33 / L
$12.00
1L
$7.80 / L
Best value per L
Viewing
$7.80
Details
Aisle
Frozen
Brand
Connoisseur
Size
1L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Vanilla Reduced Fat Ice Cream 4L
at Aldi
4L
$6.99
$1.75 / L
$6.05 less per L
Add to cart
Silver Scoop Creamy Vanilla 2L
at Aldi
2L
$5.00
$2.50 / L
$5.30 less per L
Add to cart
Woolworths
$7.80
Add from Woolies
Silver Scoop Cookies & Cream 2L
at Aldi
2L
$5.00
$2.50 / L
$5.30 less per L
Add to cart
Original Vanilla Ice Cream
at Coles
4L
$10.90
$2.73 / L
$5.08 less per L
Add to cart