Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Birds Eye Steamfresh Fish Fillets Thai Red Curry Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Birds Eye Steamfresh Fish Fillets Thai Red Curry Sauce
Frozen
Birds Eye Steamfresh Fish Fillets Thai Red Curry Sauce
380g · Birds Eye
Woolworths
$11.00
$2.89 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$11.00
Lowest
$11.00
Highest
$11.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Birds Eye
Size
380g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Pizza Sauce Aromatizzata
at Coles
4.1kg
$22.00
53.7c / 100g
$2.36 less per 100g
Add to cart
Pizza Sauce Classica Pouch
at Coles
5kg
$28.00
56c / 100g
$2.33 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$11.00
Add from Woolies
Pizza Sauce 400g
at Aldi
400g
$2.29
57.3c / 100g
$2.32 less per 100g
Add to cart
Squeezy Pizza Sauce
at Coles
415g
$2.50
60.2c / 100g
$2.29 less per 100g
Add to cart