Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dr. Oetker Papa Giuseppi's Frozen Pizza Pies Snack Pepperoni | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Dr. Oetker Papa Giuseppi's Frozen Pizza Pies Snack Pepperoni
Frozen
Dr. Oetker Papa Giuseppi's Frozen Pizza Pies Snack Pepperoni
163g · Dr. Oetker
Woolworths
$7.00
$4.29 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
163g
$4.29 / 100g
Viewing
$7.00
310g
$2.10 / 100g
$6.50
345g
$1.88 / 100g
Best value per 100g
$6.50
Details
Aisle
Frozen
Brand
Dr. Oetker
Size
163g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Pepperoni Pizza Slices 2 Pack
at Coles
600g
$5.50
$6.50
91.7c / 100g
$3.38 less per 100g
Add to cart
Special
Family Pizza Pepperoni
at Coles
490g
$6.00
Woolworths
$7.00
Add from Woolies
$8.80
$1.22 / 100g
$3.07 less per 100g
Add to cart
Thin & Crispy Pepperoni Pizza
at Coles
350g
$5.99
$1.71 / 100g
$2.58 less per 100g
Add to cart
Pizza Pepperoni
at Coles
395g
$7.00
$1.77 / 100g
$2.52 less per 100g
Add to cart