Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Just Caught Classic Crumbed Calamari Rings | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Just Caught Classic Crumbed Calamari Rings
Frozen
Just Caught Classic Crumbed Calamari Rings
400g · Just Caught
Woolworths
$6.50
$1.63 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
$1.63 / 100g
Viewing
$6.50
500g
$1.60 / 100g
$8.00
1kg
$1.40 / 100g
Best value per 100g
$14.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Just Caught
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Onion Rings 500g
at Aldi
500g
$4.89
97.8c / 100g
64.7c less per 100g
Add to cart
Crumbed Calamari Rings 400g
at Aldi
400g
$4.39
$1.10 / 100g
52.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.50
Add from Woolies
Frozen Onion Rings
at Coles
500g
$5.80
$1.16 / 100g
46.5c less per 100g
Add to cart
Crumbed Squid Rings
at Coles
1kg
$14.00
$1.40 / 100g
22.5c less per 100g
Add to cart