Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Australian Beef Microwave Sausage Roll | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Woolworths Australian Beef Microwave Sausage Roll
Frozen
Woolworths own brand
Woolworths Australian Beef Microwave Sausage Roll
175g · Woolworths
Woolworths
$2.19
$1.25 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.19
Lowest
$2.19
Highest
$2.19
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
175g
$1.25 / 100g
Viewing
$2.19
1kg
62c / 100g
Best value per 100g
$6.20
Details
Aisle
Frozen
Brand
Woolworths
Size
175g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cocktail Spring Rolls 60 Pack 1kg
at Aldi
1kg
$5.79
57.9c / 100g
67.2c less per 100g
Add to cart
Special
Frozen Cocktail Spring Rolls
at Coles
1kg
$7.50
$13.00
75c / 100g
50.1c less per 100g
Woolworths
$2.19
Add from Woolies
Add to cart
Frozen Puff Pastry Roll
at Coles
300g
$2.50
83.3c / 100g
41.8c less per 100g
Add to cart
Party Sausage Rolls 24 Pack 900g
at Aldi
900g
$8.89
98.8c / 100g
26.4c less per 100g
Add to cart