Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
FroPro Protein Breast Tenders Hot Honey | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
FroPro Protein Breast Tenders Hot Honey
Frozen
FroPro Protein Breast Tenders Hot Honey
300g · FroPro
Woolworths
$10.00
$12.95
$3.33 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
FroPro
Size
300g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hot Honey Style Chicken Wing Nibbles 1kg
at Aldi
1kg
$9.99
99.9c / 100g
$2.33 less per 100g
Add to cart
Hot Honey Wings
at Coles
1kg
$13.00
$1.30 / 100g
$2.03 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$10.00
Add from Woolies
Frozen Healthy Choice Chicken Honey Stir Fry
at Coles
330g
$4.90
$1.48 / 100g
$1.85 less per 100g
Add to cart
Special
Hot Honey Breast Tenders
at Coles
400g
$7.50
$9.50
$1.88 / 100g
$1.46 less per 100g
Add to cart