Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Birds Eye Oven Bake NZ Hoki Lemon Crumbed Fish | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Birds Eye Oven Bake NZ Hoki Lemon Crumbed Fish
Frozen
Birds Eye Oven Bake NZ Hoki Lemon Crumbed Fish
425g · Birds Eye
Woolworths
$13.00
$3.06 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$13.00
Lowest
$13.00
Highest
$13.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300g
$1.67 / 100g
$5.00
375g
$1.33 / 100g
$5.00
380g
$2.89 / 100g
$11.00
425g
$3.06 / 100g
Viewing
$13.00
480g
$1.67 / 100g
$8.00
1kg
$1.25 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Golden Crumbed Fish Fillets 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
$2.21 less per 100g
Add to cart
Crispy Battered Fish Fillets 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
$2.21 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$13.00
Add from Woolies
$12.50
Details
Aisle
Frozen
Brand
Birds Eye
Size
425g
Store brand
No
Fish Fingers
at Coles
1kg
$8.50
85c / 100g
$2.21 less per 100g
Add to cart
Fish Fingers 40 Pack 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
$2.16 less per 100g
Add to cart