Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Birds Eye Deli Frozen Seasoned Sides Country Garden | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Birds Eye Deli Frozen Seasoned Sides Country Garden
Frozen
Birds Eye Deli Frozen Seasoned Sides Country Garden
600g · Birds Eye
Woolworths
$7.00
$1.17 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
600g
$1.17 / 100g
Viewing
$7.00
825g
63c / 100g
$5.20
1kg
69c / 100g
$6.90
2kg
60c / 100g
Best value per 100g
$12.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Birds Eye
Size
600g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Garden Peas 1kg
at Aldi
1kg
$2.49
24.9c / 100g
91.8c less per 100g
Add to cart
Frozen Garden Peas
at Coles
1kg
$4.50
45c / 100g
71.7c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$7.00
Add from Woolies
Frozen Garden Peas
at Coles
2kg
$11.00
55c / 100g
61.7c less per 100g
Add to cart
Frozen Mixed Garden Vegetables
at Coles
1kg
$6.90
69c / 100g
47.7c less per 100g
Add to cart