Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sara Lee Chocolate Swirl Bavarian | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Sara Lee Chocolate Swirl Bavarian
Frozen
Sara Lee Chocolate Swirl Bavarian
375g · Sara Lee
Woolworths
$6.30
$9.00
$1.68 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.30
Lowest
$6.30
Highest
$6.30
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Sara Lee
Size
375g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cookies & Cream Bavarian 450g
at Aldi
450g
$4.99
$1.11 / 100g
57.1c less per 100g
Add to cart
Chocolate Bavarian 450g
at Aldi
450g
$4.99
$1.11 / 100g
57.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.30
Add from Woolies