Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Oreo Cookie Top Ice Cream Cones | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Oreo Cookie Top Ice Cream Cones
Frozen
Oreo Cookie Top Ice Cream Cones
400ml · Oreo
Woolworths
$12.50
$31.25 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$12.50
Lowest
$12.50
Highest
$12.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Oreo
Size
400ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Classic Vanilla Cones 4 Pack 475ml
at Aldi
475ml
$3.39
$7.14 / L
$24.11 less per L
Add to cart
Boysenberry Cones 4 Pack 475ml
at Aldi
475ml
$3.39
$7.14 / L
$24.11 less per L
Add to cart
Woolworths
$12.50
Add from Woolies
Chocolate Cones 4 Pack 475ml
at Aldi
475ml
$3.39
$7.14 / L
$24.11 less per L
Add to cart
Choc Mint Cones 4 Pack 475ml
at Aldi
475ml
$3.39
$7.14 / L
$24.11 less per L
Add to cart