Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Just Caught Tempura Prawns | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Just Caught Tempura Prawns
Frozen
Just Caught Tempura Prawns
260g · Just Caught
Woolworths
$6.50
$2.50 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
260g
$2.50 / 100g
Viewing
$6.50
750g
$1.87 / 100g
Best value per 100g
$14.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Just Caught
Size
260g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Tempura Prawns
at Coles
300g
$5.50
$11.00
$1.83 / 100g
66.7c less per 100g
Add to cart
Special
Cooked & Peeled Prawns Tail Off Extra Small
at Coles
500g
$10.80
Woolworths
$6.50
Add from Woolies
$15.50
$2.16 / 100g
34c less per 100g
Add to cart
Msc Frozen Raw Banana Prawns
at Coles
1kg
$22.00
$2.20 / 100g
30c less per 100g
Add to cart