Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Denada Triple Choc Frozen Dessert Tub | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Denada Triple Choc Frozen Dessert Tub
Frozen
Denada Triple Choc Frozen Dessert Tub
473ml · Denada
Woolworths
$12.00
$25.37 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$12.00
Lowest
$12.00
Highest
$12.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Denada
Size
473ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Vanilla Flavoured Frozen Dessert Tub
at Coles
4L
$7.00
$1.75 / L
$23.62 less per L
Add to cart
Vanilla Flavoured Frozen Dessert Tub
at Coles
2L
$4.50
$2.25 / L
$23.12 less per L
Add to cart
Woolworths
$12.00
Add from Woolies
Frozen Dessert Vanilla Bliss
at Coles
1L
$9.50
$9.50 / L
$15.87 less per L
Add to cart
Frozen Dessert Chocolate Bliss
at Coles
1L
$9.50
$9.50 / L
$15.87 less per L
Add to cart