Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Weis Frozen Yogurt Ice Cream Bars Passionfruit | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Weis Frozen Yogurt Ice Cream Bars Passionfruit
Frozen
Weis Frozen Yogurt Ice Cream Bars Passionfruit
280ml · Weis
Woolworths
$7.00
$10.00
$25.00 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Weis
Size
280ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Passionfruit Pavlova
at Coles
1L
$10.00
$10.00 / L
$15.00 less per L
Add to cart
Passionfruit Sorbet 4 Pack 400ml
at Aldi
400ml
$4.39
$10.97 / L
$14.03 less per L
Add to cart
Woolworths
$7.00
Add from Woolies
Passionfruit & Kamahi Honey Yoghurt Ice Cream 6 Pack 360ml
at Aldi
360ml
$6.99
$19.42 / L
$5.58 less per L
Add to cart