Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Twisted Healthy Treats Froyo Protein Dessert Sticks Mango & Passionfruit | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Twisted Healthy Treats Froyo Protein Dessert Sticks Mango & Passionfruit
Frozen
Twisted Healthy Treats Froyo Protein Dessert Sticks Mango & Passionfruit
480ml · Twisted Healthy Treats
Woolworths
$12.50
$26.04 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$12.50
Lowest
$12.50
Highest
$12.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
120ml
$70.83 / L
$8.50
480ml
$26.04 / L
Best value per L
Viewing
$12.50
Details
Aisle
Frozen
Brand
Twisted Healthy Treats
Size
480ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Passionfruit Pavlova
at Coles
1L
$10.00
$10.00 / L
$16.04 less per L
Add to cart
Passionfruit Sorbet 4 Pack 400ml
at Aldi
400ml
$4.39
$10.97 / L
$15.07 less per L
Add to cart
Woolworths
$12.50
Add from Woolies
Passionfruit & Kamahi Honey Yoghurt Ice Cream 6 Pack 360ml
at Aldi
360ml
$6.99
$19.42 / L
$6.63 less per L
Add to cart