Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
McCain Pub Size Rich Beef & Herb Ragu Pasta | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
McCain Pub Size Rich Beef & Herb Ragu Pasta
Frozen
McCain Pub Size Rich Beef & Herb Ragu Pasta
480g · McCain
Woolworths
$7.90
$9.90
$1.65 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.90
Lowest
$7.90
Highest
$7.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
McCain
Size
480g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sundried Tomato Chicken & Pasta 370g
at Aldi
370g
$3.99
$1.08 / 100g
56.7c less per 100g
Add to cart
Special
Big Feast Penne Beef And Bacon Pasta
at Coles
480g
$7.50
$9.50
$1.56 / 100g
Woolworths
$7.90
Add from Woolies
8.3c less per 100g
Add to cart