Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
FroPro Protein Lava Cake Double Chocolate | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
FroPro Protein Lava Cake Double Chocolate
Frozen
FroPro Protein Lava Cake Double Chocolate
230g · FroPro
Woolworths
$10.00
$12.95
$4.35 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
FroPro
Size
230g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chocolate Ice Cream Topping 615g
at Aldi
615g
$1.89
30.7c / 100g
$4.04 less per 100g
Add to cart
Chocolate Bavarian 450g
at Aldi
450g
$4.99
$1.11 / 100g
$3.24 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$10.00
Add from Woolies
Special
Frozen Chocolate Buttercake
at Coles
350g
$6.30
$9.00
$1.80 / 100g
$2.55 less per 100g
Add to cart
Frozen Chocolate Bavarian Cheesecake
at Coles
375g
$9.00
$2.40 / 100g
$1.95 less per 100g
Add to cart