Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Connoisseur Plant Based Hazelnut Chocolate Frozen Dessert Tub | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Connoisseur Plant Based Hazelnut Chocolate Frozen Dessert Tub
Frozen
Connoisseur Plant Based Hazelnut Chocolate Frozen Dessert Tub
1L · Connoisseur
Woolworths
$7.80
$13.00
$7.80 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.80
Lowest
$7.80
Highest
$7.80
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
320ml
$37.50 / L
$12.00
1L
$7.80 / L
Best value per L
Viewing
$7.80
Details
Aisle
Frozen
Brand
Connoisseur
Size
1L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Vanilla Flavoured Frozen Dessert Tub
at Coles
4L
$7.00
$1.75 / L
$6.05 less per L
Add to cart
Vanilla Flavoured Frozen Dessert Tub
at Coles
2L
$4.50
$2.25 / L
$5.55 less per L
Add to cart
Woolworths
$7.80
Add from Woolies