Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bulla Cool Down Assortment Sticks | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Bulla Cool Down Assortment Sticks
Frozen
Bulla Cool Down Assortment Sticks
2.1L · Bulla
Woolworths
$16.50
$7.86 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$16.50
Lowest
$16.50
Highest
$16.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400ml
$25.00 / L
$10.00
680ml
$14.71 / L
$10.00
680ml
$14.71 / L
$10.00
680ml
$14.71 / L
$10.00
700ml
$14.29 / L
$10.00
2.1L
$7.86 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Choc Coated Vanilla Flavoured Sticks 12 Pack
at Coles
756ml
$4.00
$5.29 / L
$2.57 less per L
Add to cart
Woolworths
$16.50
Add from Woolies
Viewing
$16.50
Details
Aisle
Frozen
Brand
Bulla
Size
2.1L
Store brand
No