Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Artisano Bolognese Pasta Bake | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Artisano Bolognese Pasta Bake
Frozen
Artisano Bolognese Pasta Bake
650g · Artisano
Woolworths
$10.00
$1.54 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Artisano
Size
650g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Potato Bake 800g
at Aldi
800g
$6.59
82.4c / 100g
71.5c less per 100g
Add to cart
Frozen Bakes Broccoli 800g
at Aldi
800g
$6.59
82.4c / 100g
71.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$10.00
Add from Woolies
Cauliflower Bake 800g
at Aldi
800g
$6.59
82.4c / 100g
71.5c less per 100g
Add to cart
Stone Baked Cheese Pizza 900g
at Aldi
900g
$8.99
99.9c / 100g
54c less per 100g
Add to cart