Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Just Caught Southern Style Whiting Bites | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Just Caught Southern Style Whiting Bites
Frozen
Just Caught Southern Style Whiting Bites
1kg · Just Caught
Woolworths
$14.00
$28.00
$1.40 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$14.00
Lowest
$14.00
Highest
$14.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350g
$1.86 / 100g
$6.50
1kg
$1.40 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$14.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Just Caught
Size
1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Southern Blue Whiting Bites
at Coles
400g
$2.25
$5.00
56.3c / 100g
83.8c less per 100g
Add to cart
Chicken Breast T-Rex Bites 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
55.1c less per 100g
Woolworths
$14.00
Add from Woolies
Add to cart