Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Milo Malt Drinking Chocolate Powder Hot or Cold | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Milo Malt Drinking Chocolate Powder Hot or Cold
Snacks & Confectionery
Milo Malt Drinking Chocolate Powder Hot or Cold
1kg · Milo
Woolworths
$14.00
$1.40 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$14.00
Lowest
$14.00
Highest
$14.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$2.75 / 100g
$5.50
395g
$1.90 / 100g
$7.50
460g
$1.63 / 100g
$7.50
730g
$1.58 / 100g
$11.50
1kg
$1.40 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$14.00
Details
Woolworths
$14.00
Add from Woolies
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Milo
Size
1kg
Store brand
No