Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Maximus Blue Sports Drink | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Maximus Blue Sports Drink
Drinks
Maximus Blue Sports Drink
500ml · Maximus
Woolworths
$2.00
$4.00 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Drinks
Brand
Maximus
Size
500ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
No Sugar Soft Drink Lemonade
at Coles
2L
$1.45
72.5c / L
$3.27 less per L
Add to cart
Lemon Soft Drink 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
$3.13 less per L
Add to cart
Woolworths
$2.00
Add from Woolies
Orange Soft Drink 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
$3.13 less per L
Add to cart
Soft Drink Lemonade
at Coles
1.25L
$1.15
92c / L
$3.08 less per L
Add to cart