Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pepsi Max Soft Drink Bottle | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Pepsi Max Soft Drink Bottle
Drinks
Pepsi Max Soft Drink Bottle
2L · Pepsi
Woolworths
$3.80
$1.90 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.80
Lowest
$3.80
Highest
$3.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Drinks
Brand
Pepsi
Size
2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
No Sugar Soft Drink Lemonade
at Coles
2L
$1.45
72.5c / L
$1.18 less per L
Add to cart
Lemon Soft Drink 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
$1.03 less per L
Add to cart
Woolworths
$3.80
Add from Woolies
Orange Soft Drink 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
$1.03 less per L
Add to cart
Soft Drink Lemonade
at Coles
1.25L
$1.15
92c / L
98c less per L
Add to cart