Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Nexba Better Soda Pink Lychee Cans | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Nexba Better Soda Pink Lychee Cans
Other
Nexba Better Soda Pink Lychee Cans
330ml · Nexba
Woolworths
$5.50
$5.90
$16.67 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Nexba
Size
330ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Natural Sparkling Cans 8x330ml
at Coles
2.64L
$15.60
$5.91 / L
$10.76 less per L
Add to cart
Ultra Low Cans 4x375ml
at Coles
1.5L
$13.00
$8.67 / L
$8.00 less per L
Add to cart
Woolworths
$5.50
Add from Woolies