Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
La Ice Cola Bottle BOTTLE | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
La Ice Cola Bottle BOTTLE
Drinks
La Ice Cola Bottle BOTTLE
2L · La Ice
Woolworths
$2.30
$1.15 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.30
Lowest
$2.30
Highest
$2.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375ml
$25.60 / L
$9.60
375ml
$25.60 / L
$9.60
2L
$1.15 / L
Best value per L
Viewing
$2.30
Details
Aisle
Drinks
Brand
La Ice
Size
2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
No Sugar Cola 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
27.8c less per L
Add to cart
Cola 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
27.8c less per L
Add to cart
Woolworths
$2.30
Add from Woolies
No Sugar Cola
at Coles
1.25L
$1.15
92c / L
23c less per L
Add to cart
Cola Soft Drink
at Coles
1.25L
$1.15
92c / L
23c less per L
Add to cart