Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Schweppes Zero Sugar Mixer Dry Ginger Ale | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Schweppes Zero Sugar Mixer Dry Ginger Ale
Drinks
Schweppes Zero Sugar Mixer Dry Ginger Ale
1.1L · Schweppes
Woolworths
$1.65
$3.30
$1.50 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.65
Lowest
$1.65
Highest
$1.65
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300ml
$26.67 / L
$8.00
1.1L
$1.50 / L
Best value per L
Viewing
$1.65
Details
Aisle
Drinks
Brand
Schweppes
Size
1.1L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Dry Ginger Ale 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
62.8c less per L
Add to cart
Mixer Dry Ginger Ale
at Coles
1.25L
$1.15
92c / L
58c less per L
Add to cart
Woolworths
$1.65
Add from Woolies
Mixer No Sugar Diet Dry Ginger Ale
at Coles
1.25L
$1.15
92c / L
58c less per L
Add to cart