Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Schweppes Zero Sugar Sparkling Mineral Water Passionfruit Pineapple | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Schweppes Zero Sugar Sparkling Mineral Water Passionfruit Pineapple
Drinks
Schweppes Zero Sugar Sparkling Mineral Water Passionfruit Pineapple
375ml · Schweppes
Woolworths
$10.00
$26.67 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375ml
$26.67 / L
Viewing
$10.00
1.1L
$3.00 / L
Best value per L
$3.30
Details
Aisle
Drinks
Brand
Schweppes
Size
375ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
No Sugar Soft Drink Pineapple
at Coles
1.25L
$1.15
92c / L
$25.75 less per L
Add to cart
Pineapple Drink
at Coles
1.25L
$1.15
92c / L
$25.75 less per L
Add to cart
Woolworths
$10.00
Add from Woolies
Special
Mineral Water Infused Pineapple Passionfruit
at Coles
1.1L
$1.50
$3.30
$1.36 / L
$25.30 less per L
Add to cart
Lightly Sparkling Water Pineapple
at Coles
1.25L
$2.00
$1.60 / L
$25.07 less per L
Add to cart