Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Nesquik Chocolate Flavoured Milk Drink | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Nesquik Chocolate Flavoured Milk Drink
Drinks
Nesquik Chocolate Flavoured Milk Drink
500g · Nesquik
Woolworths
$7.50
$1.50 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.50
Lowest
$7.50
Highest
$7.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Drinks
Brand
Nesquik
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Fruit Flavour Jelly Drink 12x75g
at Coles
900g
$4.50
50c / 100g
$1.00 less per 100g
Add to cart
Herbal Jelly Drink Lychee
at Coles
759g
$6.70
88.3c / 100g
61.7c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$7.50
Add from Woolies
Energy Food Drink 450g
at Aldi
450g
$4.99
$1.11 / 100g
39.1c less per 100g
Add to cart
Chocolate Malt Energy Drink
at Coles
450g
$5.50
$1.22 / 100g
27.8c less per 100g
Add to cart