Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Remedy Organic Kombucha Raspberry Lemonade | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Remedy Organic Kombucha Raspberry Lemonade
Drinks
Remedy Organic Kombucha Raspberry Lemonade
1.25L · Remedy
Woolworths
$5.95
$4.76 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.95
Lowest
$5.95
Highest
$5.95
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$27.60 / L
$6.90
330ml
$13.03 / L
$4.30
750ml
$7.00 / L
$5.25
1.25L
$4.76 / L
Best value per L
Viewing
$5.95
Details
Aisle
Drinks
Brand
Remedy
Size
1.25L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
No Sugar Soft Drink Lemonade
at Coles
2L
$1.45
72.5c / L
$4.04 less per L
Add to cart
Lemonade 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
$3.89 less per L
Add to cart
Woolworths
$5.95
Add from Woolies
Soft Drink Lemonade
at Coles
1.25L
$1.15
92c / L
$3.84 less per L
Add to cart
Soft Drink Lemonade Diet
at Coles
1.25L
$1.15
92c / L
$3.84 less per L
Add to cart