Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chicken Frankfurt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Chicken Frankfurt
Meat & Seafood
Chicken Frankfurt
750g · Primo
Coles
$8.00
$1.07 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Primo
Size
750g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hot Dog Frankfurts 500g
at Aldi
500g
$2.59
51.8c / 100g
54.9c less per 100g
Add to cart
Cocktail Frankfurts 500g
at Aldi
500g
$2.59
51.8c / 100g
54.9c less per 100g
Add to cart
Coles
$8.00
Add from Coles
Don Cocktail Frankfurts From The Deli
at Woolworths
1kg
$9.50
95c / 100g
11.7c less per 100g
Add to cart
Don Thin Frankfurts From The Deli
at Woolworths
1kg
$9.50
95c / 100g
11.7c less per 100g
Add to cart