Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Schweppes Coastal Fizz Lemon Lychee Mini Can No Sugar Mixer Soft Drink | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Schweppes Coastal Fizz Lemon Lychee Mini Can No Sugar Mixer Soft Drink
Drinks
Schweppes Coastal Fizz Lemon Lychee Mini Can No Sugar Mixer Soft Drink
250ml · Schweppes
Woolworths
$5.70
$9.50
$22.80 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.70
Lowest
$5.70
Highest
$5.70
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Drinks
Brand
Schweppes
Size
250ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
No Sugar Soft Drink Lemonade
at Coles
2L
$1.45
72.5c / L
$22.07 less per L
Add to cart
Lemon Soft Drink 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
$21.93 less per L
Add to cart
Woolworths
$5.70
Add from Woolies
Orange Soft Drink 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
$21.93 less per L
Add to cart
Soft Drink Lemonade
at Coles
1.25L
$1.15
92c / L
$21.88 less per L
Add to cart