Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Ice House Spring Water | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Ice House Spring Water
Drinks
Ice House Spring Water
1.5L · Ice House
Woolworths
$6.00
$4.00 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Drinks
Brand
Ice House
Size
1.5L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Natural Spring Water 10L
at Aldi
10L
$4.69
46.9c / L
$3.53 less per L
Add to cart
Natural Australian Still Spring Water 1.5L
at Aldi
1.5L
$0.75
50c / L
$3.50 less per L
Add to cart
Woolworths
$6.00
Add from Woolies
Spring Water 8x1.5l
at Coles
12L
$6.60
55c / L
$3.45 less per L
Add to cart
Natural Australian Spring Water 24x600ml
at Aldi
14.4L
$8.99
62.4c / L
$3.38 less per L
Add to cart