Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Remedy Sodaly Soft Drink Blood Orange | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Remedy Sodaly Soft Drink Blood Orange
Drinks
Remedy Sodaly Soft Drink Blood Orange
1.25L · Remedy
Woolworths
$4.95
$3.96 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.95
Lowest
$4.95
Highest
$4.95
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
330ml
$13.03 / L
$4.30
1.25L
$3.96 / L
Best value per L
Viewing
$4.95
Details
Aisle
Drinks
Brand
Remedy
Size
1.25L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Orange Soft Drink 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
$3.09 less per L
Add to cart
Soft Drink Orange
at Coles
1.25L
$1.15
92c / L
$3.04 less per L
Add to cart
Woolworths
$4.95
Add from Woolies
Orange Mango Drink 3L
at Aldi
3L
$3.99
$1.33 / L
$2.63 less per L
Add to cart
Orange & Mango Fruit Drink
at Coles
3L
$4.20
$1.40 / L
$2.56 less per L
Add to cart