Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fanta Fantasies Hibiscus & Berries Soft Drink Bottle | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Fanta Fantasies Hibiscus & Berries Soft Drink Bottle
Drinks
Fanta Fantasies Hibiscus & Berries Soft Drink Bottle
1.25L · Fanta
Woolworths
$2.25
$4.50
$1.80 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.25
Lowest
$2.25
Highest
$2.25
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Drinks
Brand
Fanta
Size
1.25L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
No Sugar Soft Drink Lemonade
at Coles
2L
$1.45
72.5c / L
$1.07 less per L
Add to cart
Lemon Soft Drink 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
92.8c less per L
Add to cart
Woolworths
$2.25
Add from Woolies
Orange Soft Drink 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
92.8c less per L
Add to cart
Soft Drink Lemonade
at Coles
1.25L
$1.15
92c / L
88c less per L
Add to cart