Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Devondale Instant Skim Milk Powder Powder UHT | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Devondale Instant Skim Milk Powder Powder UHT
Dairy & Eggs
Devondale Instant Skim Milk Powder Powder UHT
1kg · Devondale
Woolworths
$14.00
$17.00
$1.40 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$14.00
Lowest
$14.00
Highest
$14.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Devondale
Size
1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Powder Custard
at Coles
350g
$3.30
94.3c / 100g
45.7c less per 100g
Add to cart
Regular Full Cream Milk Powder 1kg
at Aldi
1kg
$9.49
94.9c / 100g
45.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$14.00
Add from Woolies
Australian Full Cream Instant Milk Powder
at Coles
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
40c less per 100g
Add to cart
Australian Skim Instant Milk Powder
at Coles
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
40c less per 100g
Add to cart