Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Smirnoff Red Vodka | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Smirnoff Red Vodka
Alcohol
Smirnoff Red Vodka
1L · Smirnoff
Woolworths
$66.00
$72.00
$66.00 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$66.00
Lowest
$66.00
Highest
$66.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
50ml
$234.00 / L
$11.70
300ml
$63.33 / L
Best value per L
$19.00
375ml
$77.33 / L
$29.00
700ml
$74.29 / L
$52.00
1L
$66.00 / L
Viewing
$66.00
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Lemon Lime Vodka Crush 4x275ml
at Aldi
1.1L
$10.99
$9.99 / L
$56.01 less per L
Add to cart
Guava Vodka Crush 4x275ml
at Aldi
1.1L
$10.99
$9.99 / L
$56.01 less per L
Add to cart
Woolworths
$66.00
Add from Woolies
Alcohol
Brand
Smirnoff
Size
1L
Store brand
No
Quadruple Distilled Vodka 700ml
at Aldi
700ml
$38.99
$55.70 / L
$10.30 less per L
Add to cart