Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chapel Hill Chardonnay Unwooded Chardonnay | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Chapel Hill Chardonnay Unwooded Chardonnay
Alcohol
Chapel Hill Chardonnay Unwooded Chardonnay
750ml · Chapel Hill
Woolworths
$14.00
$20.00
$18.67 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$14.00
Lowest
$14.00
Highest
$14.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Chapel Hill
Size
750ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Chardonnay 750ml
at Aldi
750ml
$3.49
$4.65 / L
$14.01 less per L
Add to cart
Sparkling Chardonnay Pinot Noir NV 750ml
at Aldi
750ml
$5.49
$7.32 / L
$11.35 less per L
Add to cart
Woolworths
$14.00
Add from Woolies
Padthaway and Cowra Chardonnay 750mL
at Aldi
750ml
$7.99
$10.65 / L
$8.01 less per L
Add to cart
Chardonnay Pinot Noir & Prosecco 750ml
at Aldi
750ml
$7.99
$10.65 / L
$8.01 less per L
Add to cart